OPEN: 20:00 AANVANG: 20:45 ENTREE: €10

Het is geen wonder dat Miracle Fortress bij ons in EKKO komt spelen. In 2007 waren ze volgens 3voor12Utrecht de verrassing van die editie van Le Guess Who? en sindsdien maakten ze indruk op De Affaire, Crossing Border en heel recent nog op Incubate. Nu is Graham Van Pelt (ook bandlid van het eveneens Montrealse Think About Life) terug met het nieuwe Was I The Wave, waarop hij subtiel de electronica door zijn dromerige indierock laat sijpelen. Bijzonder aan te raden, dit concert.

NIEUWS

Sinds vorige week is het nieuwe album van Drive Like Maria op Luisterpaal te streamen en nu is daar ook de nieuwe plaat van Nick Waterhouse te vinden. Giel Beelen sprak veel lof over hem uit in De Wereld Draait Door en 5 juli is zijn enige Nederlandse clubshow in EKKO!

De expo van deze maand is van de hand van Wose. Deze Utrechtse ontwerper tekent op alles wat je maar kan bedenken en het werk ontstaat vaak vanuit het niets. Chaos, humor en absurditeit staan centraal in zijn werk.
Deze hele maand zal de expositie te zien zijn en het cafe van EKKO.

Na vijf Le Guess Who? edities komt de organisatie met een mini-editie op zaterdag 26 mei. Voor deze Le Guess Who? May Day zijn nu de eerste namen bekend: Moonface (project Spencer Krug van Wolf Parade), Bear In Heaven, Sharon van Etten, Nguzunguzu, Willis Earl Beal, Julia Holter, Cloud Nothings, Sleepy Sun, Young Magic, MMOTHS en Girls Names.
Het festival vindt plaats in Utrecht in Tivoli, EKKO, ACU, de Neude en omgeving Voorstraat. De voorverkoop startt zaterdag 10 maart via www.leguesswho.nl.

EKKO is altijd op zoek naar vrijwilligers. En het is ook voordelig om bij EKKO te vrijwilligen: zo krijg je o.a. een pasje waarmee je gratis naar concerten mag en het is een tof opstapje in de muziekindustrie.

Het is misschien wel het best bewaarde geheim van Utrecht, maar bij EKKO kun je heel erg lekker vegetarisch eten. Echt. Voor €12,50. EKKO Serveert kan alleen niet koken zonder vrijwilligers. En daarom zoeken we mensen die het leuk vinden minimaal drie keer per maand ons eethuisteam te komen versterken. Heb je affiniteit met vegetarisch koken en heb je interesse om zelf maaltijden samen te stellen of te bedenken, stuur dan een mailtje naar info@ekko.nl.

Kun je minder goed koken, maar heb je wel flyerskills? We willen graag ons flyerteam uitbreiden, dus kom maar door! Kun je direct wat concertjes meepikken. Mail naar  info@ekko.nl

>> LEES MEER
POPPODIUM EKKO * BEMUURDE WEERD WZ 3 * 3513 BH UTRECHT
TEL: +31-30-2317457* E-MAIL: INFO@EKKO.NL